Atamer Group

ATAMER GROUP

Ev ve iş yerlerinize “temizlik” gelecek, "temiz" bir gelecek!

Atamer Group 2010 yılında temizlik grubu ürünleri ve hijyen grubu ürünleri sektörü ile birlikte halı yıkama sektöründe de Mersin'de öncü bir marka haline gelmek için atamer endüstri adı altında kurulmuş bir işletme olup, 2019 yılında Kilikyaband Organizasyon şirketi ile imzalamış olduğu ortaklık ile birlikte tüm bu hizmetleri bir çatı altına toplamış olup işletme Atamer Group adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 

Misyonumuz: Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ne isteyeceklerine de odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler sunarak özdekine kıymet veren bir yol arkadaşı olmaktır. 

Vizyonumuz: Keşfettiğimiz coğrafyalarda yer alan müşterilerimizin tercih ettiği ilk üç marka arasında yer almak, her ev ve iş yerinde en az bir Atamer Group ürününün bulunmasını sağlamaktır. 

Müşteri Odaklılık 
Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız. 

Çözüm Odaklılık 
Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz. 

Takım Çalışması 
Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız. 

Adanmışlık 
İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız. 

Yenilikçilik 
Olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşarak işimizi daha iyi yapmak, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek için çalışırız.

TELEFON

05304584406

RULOPAK
entem
Mavi beyaz